У родині гіперактивна дитина легко забуває те, що в неї запитали, часто губить свої речі, їй складно організувати себе, вона постійно в русі. Дитині складно гальмувати свої бажання, висловлювання – «спочатку робить, а потім думає». Дитині швидко набридають монотонна діяльність або мультфільми. Не вміє берегти речі, часто щось розбиває, псує одяг або іграшки. Іноді гіперактивній дитині важко знайти спільну мову з братиком чи сестричкою.
У школі під час виконання завдань дитина здатна утримувати увагу лише короткий час. Характерними є нездатність всидіти на місці, зберігати спокій, коли це потрібно. Часто виникає проблема з навчанням того, що потребує зусиль. Під час уроку дитина надмірно говірка, постійно задає безліч питань, але рідко чекає відповіді. Постійно відволікається, неуважна, через що допускає багато помилок.
Із друзями гіперактивні діти часто не знаходять спільної мови з однолітками, оскільки їхня різка та імпульсивна поведінка неприємна іншим. У цих дітей можуть виникати проблеми із самооцінкою.

ПОРАДИ БАТЬКАМ:






