ПРОГРАМИ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://imzo.gov.ua/osvita/zagalno-serednya-osvita/navchal-ni-prohramy/?fbclid=IwAR0FKeF7GMAAp7O7PoFW5AxkWsqFCy2kR3a55WCknEek4KEoFUU_7Zt6JyA

Перелік навчальних програм:

 1. Навчальна  програма «Адаптивна фізична культура» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Біла О.М.)
 2. Програма з корекційно-розвиткового заняття «Альтернативна комунікація» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Абрамович О.М.)
 3. Навчальна програма «Елементарні математичні уявлення» для дітей 5-10 класів з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Міняйло Т.С.)
 4. Програма з корекційно-розвиткових занять «Логопедичні заняття» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Черноусова Н.М., Пахар С.О., Загорулько Л.В., Дубенок О.В.)
 5. Навчальна програма «Мистецтво» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Сікачина Л.М.)
 6. Навчальна програма «Основи інформатики» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Томіленко О.В.)
 7. Навчальна програма «Предметно-практичне навчання» для  5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Шпилька І.І.)
 8. Навчальна програма «Природознавство» для  5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Томіленко О.В.)
 9. Програма з корекційно-розвиткового заняття «Психомоторний та сенсорний розвиток» для 5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Донець Г.С.)
 10. Навчальна програма «Соціально-побутове орієнтування» для  5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Науменко О.В.)
 11. Навчальна програма «Читання та письмо» для  5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Шестопал В.М., Абрамович О.М.)
 12. Навчальна програма «Я у світі» для  5-10 класів для дітей з інтелектуальними порушеннями помірного та тяжкого ступенів (Литвин І.М., Хронік Т.Є., Томіленко О.В.)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *