Найкращий спосіб захиститися від коронавірусу – регулярно мити руки. Та він може виявитися неефективним, якщо при цьому ви не будете дезінфікувати власний смартфон.

Для знезараження телефону найкраще використовувати звичайне мило і воду. Вся річ в тому, що абразивні засоби можуть пошкодити верхній шар пристрою.

Отже, щоб обробити свій гаджет від мікробів і вірусів, візьміть тканинну серветку, змочіть її водою, нанесіть трохи мильного розчину, а потім протріть телефон. Однак будьте уважні, щоб рідина не потрапила в отвори гаджета, інакше це може його зіпсувати. Після обробки візьміть суху серветку і витріть пристрій. Така процедура допоможе усунути бактерії і віруси з вашого телефону.

Ще один спосіб. Приготуйте розчин для очищення: 60% води і 40% спирту. Цим засобом можна обробити поверхні, а потім витерти сухою тканиною.

Варто пам’ятати, що будь-який з перерахованих вище способів втрачає ефективність в момент, коли ви знову торкаєтеся телефону. Адже в такому випадку на ньому знову з’являться мікроби.

Рекомендується обробляти свій телефон після кожного приходу з вулиці  додому. Такі маніпуляції дозволять тримати апарат завжди в чистому стані. Намагайтеся менше використовувати смартфон в громадському транспорті, в магазинах, на вулиці. Після торкань поручнів на руках можуть залишатися патогени, які потім переносяться на смартфон.

Дивіться інфографіку, щоб дізнатися як зберігати свої гаджети в чистоті. Розповідайте прості правила дезінфекції смартфону дітям та підліткам.

Матеріали підготувала директор ІРЦ – Блонова Тетяна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *