БІЗІБОРД – це ігрова панель, найчастіше зроблена з дерева, на якій закріплені різні детальки, які допомагають дитині навчитись керувати своїми пальчиками та знайомлять її з навколишнім світом, з тими речами, які зустрічаються в побуті.
Бізіборд – це розвиваюча дошка, яка доступна кожному. По суті, це дошка, на яку кріпляться всякі привабливі для дитини дрібнички. Підійде все, що можна вертіти, крутити і клацати: різні замочки, кнопки, гачки, рахівниці, валіки, тумблери.
Ідея такої розвиваючої іграшки зовсім не нова. Перші дошки, віддалено схожі на сучасний бізіборд, були розроблені ще на початку XX століття. В Римі у 1907 році Марія Монтессорі запропонувала зробити навчальний стенд з різноманітними побутовими предметами, якими дитина має навчитись користуватися у звичайному житті, але з якими їй, найчастіше, не дозволяють гратись через їх небезпечність. Так, граючись з вимикачем, розеткою, різноманітними застібками, шнурівками, липучками, діти досліджували і тестували всі ці предмети, а також знайомились з їх прямим призначенням, а батьки могли більше не боятися за їх життя.
Однак розвиваюча дошка не лише допомагає освоювати дитині побут, найбільша її користь в тому, що вона:
✔️вчить концентрації та терпінню;
✔️тренує логічне мислення дитини;
✔️сприяє фізичному розвитку;
✔️розвиває дрібну моторику;
✔️знайомить дитину з кольорами, формами;
✔️допомагає розвивати творчу уяву;
✔️розширює кругозір;
✔️дарує дитині відчуття впевненості;
✔️формує бажання вчитися;
✔️замінює іграшки, які не мають сенсу;
✔️навчає самостійності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *