Шановні батьки та відвідувачі ІРЦ!
У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, як в країні, так і в Сумській області, нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних вимог:
🔸Батьки, які супроводжують дітей на комплексну оцінку та заняття в ІРЦ, мають право знаходитися в приміщенні установи (коридор, кабінети) за умови наявності засобу індивідуального захисту (респіратор, маска, які щільно покривають ніс та рот).
🔸При підвищеній температурі тіла понад 37.2 та/або за наявності ознак респіраторних захворювань як у батьків, так і у дітей (лихоманка, нежить, кашель), прохання залишатися вдома.
🔸Звертаємо також увагу, що діти, класи (групи) яких знаходяться на самоізоляції НЕ МОЖУТЬ в цей період отримувати послуги в ІРЦ.
🔸Центр надає консультаційну та методичну допомогу для педагогів закладів освіти безпосередньо в установі за умови дотримання протиепідемічних вимог та за попередньої домовленості в телефонному режимі (з метою уникнення сукупчення людей). Розглядаємо можливість проведення нарад та інших заходів, чисельністю НЕ більше 10 осіб.
Дякуємо за розуміння !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *