➡️ІРЦ працюватиме протягом липня – серпня в очно-дистанційному режимі.
➡️Комплексна оцінка розвитку здійснюється за попереднім записом в очному режимі на базі Конотопської спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів №2 в будні дні з 9-00 до 12-00.
➡️Корекційно-розвиткові послуги (заняття) надаються спеціалістами центру дистанційно.
➡️Формування підгруп на заняття та визначення графіку індивідуальних занять на новий навчальний рік відбуватиметься у серпні та не пізніше 1 вересня.
➡️Запис на заняття здійснюються за результатами комплексної оцінки та визначення у дитини наявності особливих освітніх потреб.
➡️Пріоритет у наданні корекційних послуг (занять) надається дітям раннього та дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти та дітям, які здобувають освіту у формі педагогічного патронажу.
➡️Інші запити щодо занять в ІРЦ розглядаються в порядку черги подання заяви в індивідуальному порядку.
➡️ІРЦ не зараховує на заняття дітей, які навчаються в інклюзивних/спеціальних класах ЗЗСО, інклюзивних/спеціальних групах ЗДО, спеціальних закладах освіти. Корекційно-розвиткові послуги в такому випадку дитина отримує безпосередньо в такому закладі.
➡️Центр надає консультації батькам, іншим законних представникам дитини з особливими освітніми потребами щодо особливостей її розвитку.
➡️В умовах дії воєнного стану ІРЦ також надає інформацію батькам (іншим законним представникам) особи з особливими освітніми потребами, які переїхали на тимчасове місце проживання в межах країни, про заклади освіти громади, в яких можна продовжити здобуття освіти та можливість отримання психологічної, соціальної та іншої допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *